Публікації у журналах
Scopus та ВАК


Публікації наукових статей – стандартна і тепер вже обов’язкова практика для аспірантів, здобувачів, вчених. Фактично без певної кількості опублікованих матеріалів неможливий допуск до захисту, отримання грандів, просування по кар’єрних сходах.

Реалії змушують вчених шукати альтернативи. Компанія «Scopus-Україна» пропонує послугу з підготовки та публікації статей у фахових (ВАК) виданнях категорій «А» і «Б», Scopus, WoS «під ключ». Це спосіб вирішити проблему вже зараз, скоротити ризики відмови, гарантувати надійне положення.

Наші послуги
Індивідуальна публікація Scopus
Дізнатися деталі...
Співавторство Scopus
Дізнатися деталі...
Зарубіжна публікація
Дізнатися деталі...
Фахова публікація
Дізнатися деталі...

Значення публікацій для вченого

 

Ще кілька років тому публікації у виданнях БД Scopus / WoS не були критично необхідними для вчених. Все залежало від особистої активності і амбіцій дослідника. Зараз ми бачимо структурні зміни в системі вищої освіти. «Скопусовскі» публікації стали необхідністю не тільки для викладачів – продовження контракту, проходження конкурсу, отримання наукового ступеня та вченого звання. А також і для університетів – ліцензування і акредитація, отримання держзамовлення, рейтингу та інше.

 

Публікаційна діяльність як діючих, так і молодих вчених на сьогодні є невід’ємною частиною становлення і зростання. Переважними є зарубіжні публікації в журналах, рецензованих провідними наукометричними базами Scopus та WoS. Це центр зосередження кращих наукових думок в світі, якому потрібно відповідати.

Отже, що ми маємо? Певні рамки, в які потрібно вписатися, щоб відповідати посаді, статусу. Є проблема і її потрібно вирішити. Як? Варіантів традиційно два – підготувати публікацію самому або довіритися професіоналам.

Чому компанія Scopus-Україна

Публікація статті в узгоджені терміни

Підбір журналу з урахуванням: предметної області, країни, квартиля

Поетапна оплата

Переваги замовлення публікацій у «Scopus-Україна»

 

Автори нашої компанії є власниками вчених ступенів кандидата і доктора наук. Вони сильні і досвідчені практики, які пройшли весь шлях становлення в науковому середовищі. Результат – успішний захист, безліч публікацій, постійне вдосконалення навичок.

Саме такий набір професійних якостей важливий, коли йдеться про серйозні наукові публікації Scopus та WoS.

Отримайте БЕЗКОШТОВНИЙ аудит статті

Лише у нас ви можете отримати якісний аудит своєї статті, проведений досвідченим фахівцем, і рекомендації по публікації абсолютно безкоштовно!

При підготовці роботи вчений стикається з безліччю труднощів:

  1. Вибір журналу для публікації.
  2. Пошук і дотримання актуальних вимог конкретного журналу.
  3. Підготовка англомовної версії структурних частин або всієї статті.
  4. Оформлення роботи та ділове листування з редактором.

 

Ще один важливий аспект – вартість публікації. Якщо говорити про зарубіжні видання, розміщення статей – недешеве задоволення. Ми підбираємо оптимальні варіанти по співвідношенню ціна/результат, і допомагаємо приймати грамотні рішення, оскільки фактично наукові статті можна розцінювати як вигідну інвестицію.

Трохи простіше йдуть справи з публікаціями ВАК в плані написання і оформлення. При цьому вибір вдалого варіанта журналу як і раніше залишається гострою проблемою. Ситуація ускладнюється регулярно оновлюваним переліком журналів.

Як ми працюємо

Заявка


Отримання заявки

Аналіз наукової роботи

Договір


Узгодження термінів

Узгодження вартості

Підписання договору (з чіткими
     покажчиками журналу і термінів)

ПУБЛІКАЦІЯ


Переклад, редакція статті

Оформлення і подача статті
     у журнал

Ведення всіх необхідних
     переговорів з редакцією

Отримання макету

Публікація статті, індексація
     роботи в БД Scopus / WOS

Компанія «Scopus-Україна» надає 100% гарантію результату. Цьому сприяє:

 

Для нас не прийнятні шаблони і недобросовісний підхід. Тому вибудовуємо співробітництво виходячи із завдань і прагнень замовника. Пропонуємо підготовку індивідуальних і колективних авторських статей, аналіз і аудит наукових праць, доопрацювання вашого матеріалу, адаптацію статті під вимоги конкретного журналу.

Наші можливості
1250+

Статей опубліковано за нашої підтримки

6+ років

Вчимо писати роботи для видань Scopus і WoS

50+

Статей аналізуємо кожен місяць

45+

Наших авторів, опубліковано у видавництвах Springer, Sage, Wiley та ін.

Звертаємо вашу увагу на таку проблему як широке поширення сайтів-шахраїв та видань-клонів. У прагненні наживи розробляються схеми обману з на перший погляд вигідними, швидкими і недорогими (найчастіше зарубіжними) публікаціями. Однак результат плачевний – витрачений час, гроші і відсутність публікації або розміщення статті у журналі, якій вже не індексується.

 

Компанія «Scopus-Україна» пропонує надійну і вигідну співпрацю. У нас можна купити готову публікацію, замовити наукову статтю будь-якої тематики. Ми гарантуємо повний супровід, допомогу у виборі журналу, вичерпні консультації. Рівень компетенції наших авторів дозволяє вирішувати будь-які завдання.

Відгуки
Marketing Intelligence & Planning Q2 SJR 0.62

Работа компании Scopus-Украина на высшем уровне. Начиная с консультации по телефону и заканчивая подобранным журналом. Хотелось бы отметить оперативность работы менеджера и отличное качество перевода моей статьи.


Автор
Татьяна Михайловна
SJR
Q2
Eastern Economic Journal Q3 SJR 0.21

Заказывала перевод статьи на английский язык. Все сделано быстро и в срок, качество перевода отличное. В журнале к нему не было никаких претензий.


Автор
Инна Алексеевна
SJR
Q3
Journal of Special Education Leadership Q3 SJR 0.28

Спасибо большое компании Скопус-Украина за публикацию моих статей. Сроки были соблюдены безупречно.


Автор
Виктор Александрович
SJR
Q3
Modelling and Simulation in Materials Science and Engineering Q2 SJR 0.68

Благодарю компанию Scopus-Украина за помощь в публикации моей статьи в Менеджер постоянно была на связи, грамотно консультировала. Статья была проиндексирована в оговоренный срок.


Автор
Анастасия Юрьевна
SJR
Q2
Open Linguistics Q2 SJR 0.27

Сотрудничество с компанией оставило приятное впечатление. Качественное консультирование, профессиональный анализ и рекомендации к исправлению статьи. Персональный подход в подборе журнала для публикации.


Автор
Сергей Андреевич
SJR
Q2
Science and Public Policy Q2 SJR 0.77

Пользуюсь услугами компании Scopus-Украина уже 2 года и планирую продолжить сотрудничество. С нашего ВУЗа много коллег также публиковали статьи. Все статьи были проиндексированы. Спасибо.


Автор
Марина Викторовна
SJR
Q2
Software Quality Journal Q2 SJR 0.36

Качественная работа.Надежные гарантии, возможность постоянного отслеживания этапов движения публикации. Сотрудники компании всегда на связи.


Автор
Игорь Николаевич
SJR
Q2