Повноцінний, критичний аналіз по пунктах і внутрішній аудит статті – це ваша можливість убезпечити себе від відмов у публікації в журналах, які входять в базу даних Scopus. Навіть самі геніальні думки і дослідження мають бути вкриті в правильну з наукової точки зору форму.

Як зробити аналіз статті? Скористатися об’єктивною оцінкою фахівців. У компанії «Scopus-Україна» ви отримаєте готовий аналіз статті абсолютно БЕЗКОШТОВНО. Ми працюємо в Києві та по всій Україні, пропонуємо кращі і максимально зручні умови співпраці.

Що входить в аналіз статті?

Аналіз структури
Оцінка статті на наявність структурних елементів IMRAD або інших вимог журналу
Оцінка якості наукового тексту
Проводиться аналіз відповідності нормам академічності та науковості викладу
Смисловий аналіз тексту
Оцінка змісту тексту, його цінності і практичного значення. Проводиться аналіз наявності графічних елементів, взаємозв'язків між основними блоками тексту
Аналіз літератури
Проводиться оцінка якості використаної літератури. Правильність оформлення та відповідність посилань по тексту статті на всі зазначені джерела
Оформлення статті
Оцінюється стан оформлення статті згідно загальноприйнятих вимог або ж конкретного журналу, куди вона буде подаватися
Звіт за результатами аудиту
Надається докладний звіт із зазначенням необхідних місць доопрацювання тексту

Що таке аудит і аналіз наукової статті?

 

Внутрішній аудит і аналіз статті англійською та будь-якою іншому мовою передбачає всебічну оцінку, перевірку і так званий контроль якості. Це спосіб забезпечити відповідність критеріям конкретного журналу Scopus або іншої наукометричної бази.

Параметри, за якими проводиться внутрішній аудит статті

Аналіз наукової статті

Аналіз наукової статті може бути проведений на підставі критеріїв, які висувають конкретні журнали. Це відмінний спосіб захистити автора від небажаних відмов у публікаціях і зайвих доробок. Чому б не підстрахуватися, якщо внутрішній аудит статті можна замовити абсолютно безкоштовно?

Як ми працюємо

Заявка


Отримання заявки

Аналіз наукової роботи

Договір


Узгодження термінів

Узгодження вартості

Підписання договору (з чіткими
     покажчиками журналу і термінів)

ПУБЛІКАЦІЯ


Переклад, редакція статті

Оформлення і подача статті
     у журнал

Ведення всіх необхідних
     переговорів з редакцією

Отримання макету

Публікація статті, індексація
     роботи в БД Scopus / WOS

Як замовити критичний аналіз статті?

 

Компанія «Scopus-Україна» у Києві доступна з будь-якого куточка країни. Досить мати доступ до Інтернету та направити матеріал на email. Ми підбираємо фахівця, який зможе провести якісний внутрішній аудит статті по вашому профілю. Це абсолютно безкоштовна послуга!

 

Аналіз статті англійською, українською, російською мовою проводиться протягом доби. Результат максимально швидко надсилається на електронну пошту. Зрозуміло, відповідь не обмежується фразами «добре – погано». Ми повноцінно аналізуємо відповідність вимогам, які висувають журнали БД Scopus.

 

Замовити послугу максимально просто:

 1. Надішліть наукову статтю на вказану на сайті пошту. Позначте, під яке саме видання вона підготовлена.
 2. Нами проводиться грамотний, повний і якісний аналіз та внутрішній аудит статті, у тому числі правильності перекладу на англійську мову.
 3. Спеціаліст підготує розгорнуті рекомендації щодо змісту та оформлення, вказує на наявні помилки і недоліки. Якщо матеріал потребує доопрацювання, ми відразу ж розраховуємо, яка буде ціна послуги. Ви отримуєте результат, і, при необхідності, одразу орієнтуєтеся на ціну для коригування.
 4. Отже, вже через добу у вас на руках готовий пакет за результатами внутрішнього аудиту статті плюс індивідуальний пакет з пропозицією послуги.
Отримайте БЕЗКОШТОВНИЙ аудит статті

Лише у нас ви можете отримати якісний аудит своєї статті, проведений досвідченим фахівцем, і рекомендації по публікації абсолютно безкоштовно!

За якими напрямками ми приймаємо статті?
Э
Економіка
П
Педагогіка
П
Психологія
М
Медицина
Т
Техніка
І
Інформатика
Ю
Юриспруденція
І
Інші науки
Отримати безкоштовну консультацію

Фахівці нашої компанії допоможуть підібрати і порекомендують оптимальні журнали БД Scopus виходячи з теми і формату дослідження, а також вкажуть терміни публікації, зорієнтують з питань індексації. Крім того, відразу позначається фіксована підсумкова ціна.

Аналіз статті англійською мовою не можна назвати простим завданням. Так чому б не перекласти цей обов’язок на професіоналів? Тим більше це не потребує грошових вкладень, і ви нічим не ризикуєте.

Чому компанія Scopus-Україна

Публікація статті в узгоджені терміни

Підбір журналу з урахуванням: предметної області, країни, квартиля

Поетапна оплата

Що містить готовий аналіз статті?

 

Основні параметри, за якими проводиться внутрішній аудит статті, відповідність вимогам і правильне оформлення. Як правило, готовий результат дає оцінку і характеристику наступним пунктам:

Відповідність структурі IMRAD і загальна оцінка статті
 • наявність всіх структурних елементів (IMRAD);
 • логічність;
 • послідовність викладу.
Логічність назви, Анотації, ключових слів
 • назва коротка і відображає предмет дослідження;
 • відповідність назви і змісту;
 • аналіз анотації на відповідність її структури, обсягу і змісту;
 • перевірка якості та кількості ключових слів.
Оформлення статті та інші технічні питання
 • перевірка мінімально-необхідної кількості слів статті;
 • аналіз оформлення згідно загальним вимогам Scopus (або конкретно обраного журналу);
 • правильність оформлення всіх графічних елементів і посилань на них.
Список літератури і виноски
 • оцінка наявності мінімально необхідної кількості джерел;
 • перевірка якості джерел (рік, країна, відповідність темі);
 • відповідність виносок у тексті і літератури.
Аналіз якості перекладу і перевірка на плагіат
 • визначення академічності і лаконічності;
 • аналіз тексту в спеціалізованих програмних продуктах на наявність плагіату чи інших форм запозичень.

 

Це приблизний перелік аналізованих питань у рамках внутрішнього аудиту статей. Ми виходимо з того, які вимоги висувають конкретні журнали Scopus, і що хоче бачити замовник.

Відгуки
Marketing Intelligence & Planning Q2 SJR 0.62

Работа компании Scopus-Украина на высшем уровне. Начиная с консультации по телефону и заканчивая подобранным журналом. Хотелось бы отметить оперативность работы менеджера и отличное качество перевода моей статьи.


Автор
Татьяна Михайловна
SJR
Q2
Eastern Economic Journal Q3 SJR 0.21

Заказывала перевод статьи на английский язык. Все сделано быстро и в срок, качество перевода отличное. В журнале к нему не было никаких претензий.


Автор
Инна Алексеевна
SJR
Q3
Journal of Special Education Leadership Q3 SJR 0.28

Спасибо большое компании Скопус-Украина за публикацию моих статей. Сроки были соблюдены безупречно.


Автор
Виктор Александрович
SJR
Q3
Modelling and Simulation in Materials Science and Engineering Q2 SJR 0.68

Благодарю компанию Scopus-Украина за помощь в публикации моей статьи в Менеджер постоянно была на связи, грамотно консультировала. Статья была проиндексирована в оговоренный срок.


Автор
Анастасия Юрьевна
SJR
Q2
Open Linguistics Q2 SJR 0.27

Сотрудничество с компанией оставило приятное впечатление. Качественное консультирование, профессиональный анализ и рекомендации к исправлению статьи. Персональный подход в подборе журнала для публикации.


Автор
Сергей Андреевич
SJR
Q2
Science and Public Policy Q2 SJR 0.77

Пользуюсь услугами компании Scopus-Украина уже 2 года и планирую продолжить сотрудничество. С нашего ВУЗа много коллег также публиковали статьи. Все статьи были проиндексированы. Спасибо.


Автор
Марина Викторовна
SJR
Q2
Software Quality Journal Q2 SJR 0.36

Качественная работа.Надежные гарантии, возможность постоянного отслеживания этапов движения публикации. Сотрудники компании всегда на связи.


Автор
Игорь Николаевич
SJR
Q2

Переваги компанії «Scopus-Україна»

 

Компанія «Scopus-Україна» спеціалізується на написанні наукових робіт будь-якої категорії. У нашій команді десятки авторів зі вченими ступенями, за плечима яких безліч успішно опублікованих наукових статей. Ми не визнаємо ніяких результатів, які не відповідають критерію абсолютної якості.

 

Завжди, протягом вже більше 10 років, ми дотримуємося принципу відповідального і сумлінного виконання високих стандартів, скрупульозності, абсолютної грамотності. У числі доступних до замовлення послуг не тільки внутрішній аудит статті, але і доопрацювання матеріалу, а також написання та публікація наукових статей «під ключ».

 

Цілі доступніші, ніж здається!  Досвід і кваліфікація авторів дозволяють швидко і якісно провести аналіз статті англійською мовою для будь-якого видання Scopus. Повноцінний готовий аналіз наукової статті буде у вас протягом доби, і все це абсолютно безкоштовно!