Унікальність та оригінальність наукової статті – ключова умова допуску до публікації. Цей критерій часто викликає труднощі, адже навіть повністю авторська робота під час перевірки на плагіат може показати недостатній відсоток.

У компанії «Scopus-Україна» знають, як зменшити плагіат, щоб зняти всі питання. Ми готові поділитися досвідом, а ви сконцентруйтеся на головному – на своїх досягненнях.

Що входить в послугу перевірки тексту на плагіат?

Аудит статті
Повний аналіз тексту статті та складання рекомендацій щодо доопрацювання
Оцінка якості наукового тексту
Проводиться аналіз відповідності нормам академічності та науковості викладу
Перевірка в системі Антиплагіат
Проведення комплексного аналізу тексту на наявність плагіату та порушень правил цитування
Точне дотримання термінів
Гарантування договором дотримання термінів перекладу тексту
Підготовка звіту
Передається звіт у Word-файлі із зазначенням плагіату та описом всіх проблемних місць
Бонуси та подарунки
Знижка на замовлення публікації Вашої статті в науковому журналі

Що таке плагіат?

 

У широкому сенсі плагіат – це незаконне привласнення авторства на твір мистецтва або літератури. У контексті наукової діяльності мова йде про фрагменти тесту чужих книг, дисертацій, монографій та інших досліджень.

 

Враховуючи формат наукової роботи, присвоєння може поширюватися і на креслення, зображення, розрахунки, які-небудь додатки. Цитати і виноски не можуть розцінюватися, як плагіат, якщо вони правильно оформлені.

 

Зі зрозумілих причин часи, коли допускалася думка взяти, наприклад, фрагмент чужої роботи і видати за своє дослідження, залишилися в далекому минулому. При написанні наукових статей автори зацікавлені в максимально якісному виконанні – це час, гроші, авторитет.

Як ми працюємо

Заявка


Отримання заявки

Аналіз наукової роботи

Договір


Узгодження термінів

Узгодження вартості

Підписання договору (з чіткими
     покажчиками журналу і термінів)

ПУБЛІКАЦІЯ


Переклад, редакція статті

Оформлення і подача статті
     у журнал

Ведення всіх необхідних
     переговорів з редакцією

Отримання макету

Публікація статті, індексація
     роботи в БД Scopus / WOS

Чому варто замовити перевірку на плагіат?

 

Готова наукова стаття не завжди відповідає критеріям унікальності. Автор може виявити максимум відповідальності і бути впевненим у своїй правоті, але проти цифр систем перевірки на плагіат такі доводи несуттєві.

 

Це відбувається з кількох причин:

 • розмаїття термінів і вузькопрофесійної лексики;
 • недостатність досвіду викладу думок своїми словами;
 • незнання, як обійти Антиплагіат і не вийти за рамки дозволеного;
 • дуже поширена тема, в якій складно розкрити нові грані;
 • розбіжність алгоритму перевірок за різними системами Антиплагіат.

 

Щоб мінімізувати ризики відмови в публікації, важливо ретельно опрацювати питання з перевіркою унікальності і вчасно доопрацювати матеріал. Саме тому доцільно делегувати таку відповідальність на фахівців, які знають, як і вміють отримувати потрібну унікальність.

 

Звертаючись в «Scopus-Україна», ви економите час, страхуєтеся, підвищуєте якість своєї роботи і отримуєте грамотні рекомендації щодо вдосконалення наукової статті.

Отримайте БЕЗКОШТОВНИЙ аудит статті

Лише у нас ви можете отримати якісний аудит своєї статті, проведений досвідченим фахівцем, і рекомендації по публікації абсолютно безкоштовно!

За якими напрямками ми приймаємо статті?
Э
Економіка
П
Педагогіка
П
Психологія
М
Медицина
Т
Техніка
І
Інформатика
Ю
Юриспруденція
І
Інші науки
Отримати безкоштовну консультацію

Як перевіряється наукова стаття?

 

Вимоги до унікальності наукової статті в різних журналів відрізняються. Природно, краще не орієнтуватися на нижчу межу і прагнути до максимального показника без шкоди якості. Це наш принцип роботи. Серед інших важливих особливостей:

 

 1. Ретельне вичитування тексту. Іноді необґрунтована заспамленість повторюваними термінами служить однією з причин недостатнього відсотка унікальності. Позбавлення від тавтології і смислових повторів істотно спрощує завдання.
 2. Комплексна перевірка за всіма ключовими програмами Антиплагіат. В першу чергу текст «проганяється» по таких систем, як: Unicheck, StrikePlagiarism, Advego Plagiatus, Etxt, Antiplagiat, Антиплагіат ВАК
 3. Закономірність така, що чим вище унікальність по кожній програмі, тим менше ймовірність бути звинуваченим у плагіаті.
 4. Розробка рекомендацій по оптимізації статті і складання довідки із зазначенням відсотка запозичень, так званих «проблемних» ділянок.
 5. Доробка матеріалу, якщо замовник після перевірки замовив таку послугу. Надання комплексного звіту за результатами.

 

Якщо у компанії «Scopus-Україна» оформляється замовлення на написання наукової статті, необхідність з’ясовувати, як обійти плагіат, не виникне.

Чому компанія Scopus-Україна

Публікація статті в узгоджені терміни

Підбір журналу з урахуванням: предметної області, країни, квартиля

Поетапна оплата

Як не можна підвищувати унікальність?

 

У вирішенні поширеного питання – хто такий плагіат статті і як з ним боротися – важливо не вдатися до заборонених прийомів підвищення оригінальності. Синонімайз, заміна термінів, спотворення даних не підвищили авторитет жодного вченого, і тим більше, не оцінені по достоїнству авторитетними виданнями.

 

Забороняється використовувати склейку, розбивку, штучне викривлення структури тексту статті, змінювати знаки пунктуації, експериментувати з фоном тексту. Легко зчитується глибокою перевіркою на рерайт перестановка речень, абзаців, членів речень. Це табу, яких дотримується Україна і весь світ.

 

Окремо важливо вказати на неприпустимість використання спеціальних програм, які позиціонуються інструментом, що допомагає зменшити плагіат статті. Така авторська, рукописна робота як стаття, ґрунтується на наукових напрацюваннях, але не дублює їх і тим більше не копіює. Це аксіома, якою не варто нехтувати.

Відгуки
Marketing Intelligence & Planning Q2 SJR 0.62

Работа компании Scopus-Украина на высшем уровне. Начиная с консультации по телефону и заканчивая подобранным журналом. Хотелось бы отметить оперативность работы менеджера и отличное качество перевода моей статьи.


Автор
Татьяна Михайловна
SJR
Q2
Eastern Economic Journal Q3 SJR 0.21

Заказывала перевод статьи на английский язык. Все сделано быстро и в срок, качество перевода отличное. В журнале к нему не было никаких претензий.


Автор
Инна Алексеевна
SJR
Q3
Journal of Special Education Leadership Q3 SJR 0.28

Спасибо большое компании Скопус-Украина за публикацию моих статей. Сроки были соблюдены безупречно.


Автор
Виктор Александрович
SJR
Q3
Modelling and Simulation in Materials Science and Engineering Q2 SJR 0.68

Благодарю компанию Scopus-Украина за помощь в публикации моей статьи в Менеджер постоянно была на связи, грамотно консультировала. Статья была проиндексирована в оговоренный срок.


Автор
Анастасия Юрьевна
SJR
Q2
Open Linguistics Q2 SJR 0.27

Сотрудничество с компанией оставило приятное впечатление. Качественное консультирование, профессиональный анализ и рекомендации к исправлению статьи. Персональный подход в подборе журнала для публикации.


Автор
Сергей Андреевич
SJR
Q2
Science and Public Policy Q2 SJR 0.77

Пользуюсь услугами компании Scopus-Украина уже 2 года и планирую продолжить сотрудничество. С нашего ВУЗа много коллег также публиковали статьи. Все статьи были проиндексированы. Спасибо.


Автор
Марина Викторовна
SJR
Q2
Software Quality Journal Q2 SJR 0.36

Качественная работа.Надежные гарантии, возможность постоянного отслеживания этапов движения публикации. Сотрудники компании всегда на связи.


Автор
Игорь Николаевич
SJR
Q2

Переваги і гарантії компанії «Scopus-Україна»

 

Перевірка наукових статей на плагіат – одна з численних послуг компанії «Scopus-Україна». Ми пропонуємо комплексну глибоку перевірку вашої статті на унікальність і наводимо дослідження у відповідність з вимогами конкретного журналу шляхом переписування тексту.

 

Додаткові гарантії:

 1. Закуплені платні ліцензії ключових програм перевірки на Антиплагіат, що істотно розширює спектр можливостей в порівнянні з рядовими користувачами.
 2. Кваліфікована команда фахівців, більшість яких мають вчені ступені. Рівень професіоналізму та досвід авторів підтверджуються сотнями успішних наукових статей на різні тематики.
 3. Безкоштовні доопрацювання в необмеженій кількості. Якщо раптом з якихось причин отриманий результат по підвищенню унікальності або написання наукової статті з нуля не влаштував замовника або редакція видання не пропустила публікацію.
 4. Договірна основа співробітництва. Всі ключові умови замовлення відображаються в договорі. Ми працюємо виключно в легальному правовому полі.
 5. Приватна власність, дотримання прав інтелектуальної власності. За вами як замовником зберігається абсолютне авторство статті. Звернення до фахівців за допомогою – нікому не відомий робочий момент.

 

Ніхто не перевірить на плагіат дослідницьку статтю краще, ніж досвідчений професіонал, який знає всі тонкощі і підводні камені. Результат і ціна виправдають всі ваші очікування на 100%. Не відволікайтеся від головного і довірте унікальність наукової статті нам.