У журналах Scopus вартість публікації варіюється від 600 $ до чотиризначних сум. Ціна, як правило, обумовлена рейтингом журналу (квартиль, SJR та інші показники). Найбільший і найавторитетніший майданчик реферативних та бібліографічних матеріалів в світі стає доступним авторам тільки після серйозного відбору наукових статей.

Що входить в послугу публікації в Scopus?

Аудит статті
Повний аналіз тексту статті згідно вимог журналів Scopus та рекомендації щодо доопрацювання
Оцінка якості перекладу
Проводиться аналіз відповідності нормам академічності та науковості викладу
Підбір і перевірка журналу
Підбір видання з бази цитування Scopus та перевірка наукометричних показників
Оформлення статті
Проводиться редагування та оформлення статті згідно вимог підібраного журналу
Переговори з редакцією журналу
Ведення переговорів з редакцією журналу з гарантованого прийому статті до публікації
Відстеження публікації
Надання автору макета і посилання на статтю. Контроль індексації

Кому потрібні публікації Scopus?

 

Публікація статті в Скопус або Веб оф Сайнс істотним чином впливає на статус вченого в професійному середовищі. Опубліковані в рецензованих журналах роботи – це:

 

 • основа підрахунку індексу цитування статті;
 • вагоме обґрунтування для отримання різних цільових грантів;
 • підтвердження вченого звання;
 • індикатор авторитетності й наукової позиції;
 • спосіб пошуку інвесторів та однодумців по проектам;
 • розширення кола знайомств;
 • можливість отримати об’єктивну, неупереджену критику, оцінку дослідження.
Як ми працюємо

Заявка


Отримання заявки

Аналіз наукової роботи

Договір


Узгодження термінів

Узгодження вартості

Підписання договору (з чіткими
     покажчиками журналу і термінів)

ПУБЛІКАЦІЯ


Переклад, редакція статті

Оформлення і подача статті
     у журнал

Ведення всіх необхідних
     переговорів з редакцією

Отримання макету

Публікація статті, індексація
     роботи в БД Scopus / WOS

Зарубіжні публікації є однією з умов допуску до захисту дисертації. Обов’язковий показник розміщених у відповідних міжнародних виданнях наукових статей у співвідношенні із загальною кількістю публікацій становить третю частину. Таким чином:

 

Майбутні доктори наук зобов’язані підтвердити публікації в базах даних Web of Science, Core Collection та/або Skopus не менше трьох статтей, а з 1 вересня 2022 року не менше п’яти статей.

В глобальному сенсі розміщення результатів вченого в Скопус дає шанс стати частиною розвитку міждисциплінарних та міжнародних досліджень.

 

Компанія «Scopus-Україна» надає допомогу в написанні наукових статей та їх публікації у Scopus і Web of Science. Послуга доступна у форматі «під ключ», що передбачає вибір теми та журналу, написання, оформлення, підготовку документації для публікації та безпосереднє розміщення.

Отримайте БЕЗКОШТОВНИЙ аудит статті

Лише у нас ви можете отримати якісний аудит своєї статті, проведений досвідченим фахівцем, і рекомендації по публікації абсолютно безкоштовно!

Вимоги до оформлення статей

• Обсяг статті – 4000-5000 слів (13-20 сторінок, шрифт 12, інтервал 1,5)
• Тема статті – 12-10 слів
• Графічні елементи: мінімум 1-2 таблиці, діаграми, малюнки та інше.
• Використовуйте прямі і короткі речення: в середньому 12-17 слів. Одна думка – одне речення; уникати декількох тверджень в одному реченні; уникайте складнопідрядних речень і суміші різного рівня паралелізмів, пов’язаних сполучником «і» в одному реченні
• Будь-які запозичення повинні бути оформлені, назва джерела повинна бути зазначена у списку літератури. У тексті статті повинні бути посилання на всі джерела, зазначені в літературі, і навпаки
• Список літератури, оформлений згідно вимог конкретного журналу. Найбільш поширені стилі APA, Chicago Manual of Style, Vancouver style та інші.


• Текст статті повинен бути розбитий на заголовки: Abstract, Keywords, Introduction, Materials and Methods, Literature Review, Results, Discussions, Conclusions, References
• В Анотації (250-300 слів) коротко викласти Мету вашого дослідження, Методи, які були використані, Досягнуті результати, Короткі висновки з акцентом на практичне застосування (цінність) результатів
• У Вступі (350-500 слів) Описати тему дослідження, Мету дослідження, Завдання дослідження, Сферу застосування
• В Огляді літератури (від 300 до 600 слів) знайти та проаналізувати необхідну кількість англомовних джерел по даній темі (з різних країн). Вказати, що конкретно було розглянуто кожним із авторів. Вказати, чому не була приділена належна увага. На основі вищезазначеного, підтвердити актуальність
• У Методах і Матеріалах (300 слів) дослідження дати максимально повну інформацію, щоб забезпечити можливість повторення дослідження.
• Результати (1500-4000 слів + 2-6 таблиці, діаграми, малюнки, інша графіка) повинні відповідати заявленим цілям та завданням статті. Обов’язково прив’язуємося до конкретики. Цей розділ відповідає на питання “Що ви знайшли?”
• У розділі Обговорення (400-600 слів) необхідно відповісти, що означають результати. Необхідно порівняти їх з аналогічними роботами, щоб судити про відмінності або подібності
• У Висновках (300-400 слів) слід надати чітке наукове обґрунтування своєї роботи і вказати, за необхідності, варіанти використання і розширення. Будь-які аргументи і висновки мають бути обґрунтовані.
• В Списку літератури має бути 20-30 джерел. 70-80% іноземних за останні 3-4 роки.
• Проведене дослідження повинно мати наукову цінність для міжнародного знання


За якими напрямками ми приймаємо статті?
Э
Економіка
П
Педагогіка
П
Психологія
М
Медицина
Т
Техніка
І
Інформатика
Ю
Юриспруденція
І
Інші науки
Отримати безкоштовну консультацію

Як дізнатися, чи є стаття в Scopus?

 

Наукометрична база Скопус індексує близько 24 тисяч видань, а загальна кількість записів перевищила 60 мільйонів. Як знайти свою статтю і переконатися, що вона опублікована? На офіційному сайті бази даних.

 

Будь-які роботи та відомості про рейтинг конкретного вченого допомагає отримати пошуковик AutorSearch. У кожного автора, який має хоча б одну публікацію в якомусь журнал, який індексується в БД Scopus, є присвоєний номер і власний профіль. Вони унікальні і формуються програмою автоматично.

 

Авторський ID прив’язує кожну публікацію конкретного суб’єкта до одного профілю і не допускає плутанини. Індивідуальний номер слід шукати на стартовій сторінці офіційного сайту Скопус. Доступ до повної версії ресурсу можливий тільки через реєстрацію або авторизацію.

 

Дізнавшись, скільки коштує користування майданчиком, стає очевидним, що в приватному порядку реєструватися недоцільно. Навіть якщо автор планує кілька публікацій, набагато простіше і вигідніше робити це через юридичну особу, будь-то спеціальна компанія або навчальний заклад.

Чому компанія Scopus-Україна

Публікація статті в узгоджені терміни

Підбір журналу з урахуванням: предметної області, країни, квартиля

Поетапна оплата

У чому переваги компанії «Scopus-Україна»?

 

Ринок інформаційних послуг переповнений пропозиціями. На жаль, кількість не переходить в якість. Це факт, з яким, можливо, ви зіткнулися. Компанія «Scopus-Україна» надає кваліфіковану допомогу в публікації Scopus та Wos.

 

Головна перевага – ми гарантуємо якість наукової статті і 100% публікацію в потрібному журналі. Ґрунтом для виконання зобов’язань служать наступні фактори:

 

 1. Потужний авторський колектив. Компанія не співпрацює з дилетантами або просто старанними фрілансерами. Ваше замовлення буде виконане спеціалістом/фахівцями з науковим ступенем. Які мають власні публікації у Scopus та вагомим списком підготовлених на замовлення наукових статей. Їх роботи зайняли достойне місце в авторитетних виданнях.

 

 1. Багаторічна співпраця з редакціями журналів з різних тематичних розділів Скопус, включаючи соціогуманітарний, медичний і природничо-науковий напрямок. У нас є підкріплене досвідом розуміння, як і де краще опублікувати статтю, яким чином грамотно вибудувати листування з редакцією, на що звернути увагу при виборі журналу.

 

 1. Прозора цінова політика. Предметно відповісти про вартість публікації можна тільки після вибору журналу Scopus та уточнення його цінової політики. Ціна також визначається складністю та терміновістю статті. Проте з упевненістю можемо сказати, що разом підберемо оптимальні варіанти і зробимо вартість послуги доступною і виправданою для вас як замовника.

 

 1. Широка система гарантій. Компанія «Scopus-Україна» забезпечує конфіденційність і неухильне дотримання авторського права. Персональні дані клієнта зберігаються на захищених серверах. Що стосується якості роботи, завжди надається підтвердження факту публікації, а сама стаття проходить ретельну перевірку і узгодження всіх пунктів вимог.

 

 1. Складання договору. Всі ключові аспекти співробітництва відображаються у підписаному договорі. Це ваша юридична гарантія і наш вияв відповідального підходу.

 

Автори і менеджери забезпечують повний супровід до фінального результату. Гарантується консультаційна та практична допомога, роз’яснення, переклад та допомогу в інших проблемних аспектах, з якими стикаються замовники у форматі публікацій Scopus.

Відгуки
Marketing Intelligence & Planning Q2 SJR 0.62

Работа компании Scopus-Украина на высшем уровне. Начиная с консультации по телефону и заканчивая подобранным журналом. Хотелось бы отметить оперативность работы менеджера и отличное качество перевода моей статьи.


Автор
Татьяна Михайловна
SJR
Q2
Eastern Economic Journal Q3 SJR 0.21

Заказывала перевод статьи на английский язык. Все сделано быстро и в срок, качество перевода отличное. В журнале к нему не было никаких претензий.


Автор
Инна Алексеевна
SJR
Q3
Journal of Special Education Leadership Q3 SJR 0.28

Спасибо большое компании Скопус-Украина за публикацию моих статей. Сроки были соблюдены безупречно.


Автор
Виктор Александрович
SJR
Q3
Modelling and Simulation in Materials Science and Engineering Q2 SJR 0.68

Благодарю компанию Scopus-Украина за помощь в публикации моей статьи в Менеджер постоянно была на связи, грамотно консультировала. Статья была проиндексирована в оговоренный срок.


Автор
Анастасия Юрьевна
SJR
Q2
Open Linguistics Q2 SJR 0.27

Сотрудничество с компанией оставило приятное впечатление. Качественное консультирование, профессиональный анализ и рекомендации к исправлению статьи. Персональный подход в подборе журнала для публикации.


Автор
Сергей Андреевич
SJR
Q2
Science and Public Policy Q2 SJR 0.77

Пользуюсь услугами компании Scopus-Украина уже 2 года и планирую продолжить сотрудничество. С нашего ВУЗа много коллег также публиковали статьи. Все статьи были проиндексированы. Спасибо.


Автор
Марина Викторовна
SJR
Q2
Software Quality Journal Q2 SJR 0.36

Качественная работа.Надежные гарантии, возможность постоянного отслеживания этапов движения публикации. Сотрудники компании всегда на связи.


Автор
Игорь Николаевич
SJR
Q2

Цикл підготовки наукової статті для розміщення

 

Вартість публікації Скопус включає весь цикл підготовки наукової статті для розміщення. Мається на увазі:

 

 1. Повноцінний аудит наукової статті. Профільний фахівець проводить всебічний аналіз за технічними і науковими критеріями. Це безкоштовна послуга, за результатами якої формулюються рекомендації для доопрацювання (якщо знадобляться).
 2. Підбір журналу з наукометричної бази Scopus або Wos, якому максимально відповідає тематика і концепція статті.
 3. Проведення оцінки, наскільки якісно виконаний переклад статті або окремих її елементів на англійську мову.
 4. Оформлення матеріалу «під ключ», в тому числі підбір і угрупування списку літератури на підставі вимог конкретного журналу.
 5. Проведення ділової переписки з редакторами іноземних журналів, встановлення комунікації, уточнення усіх необхідних питань публікації.
 6. Всебічна перевірка журналу за його науково метричними показниками, включаючи імпакт-фактор, зіставлення статті і цілі її публікації з отриманими результатами.
 7. Надання підтвердження про факт публікації у вигляді довідки з відповідною інформацією.
 8. Сповіщення замовника про будь-які зміни статусу наукової статті.
 9. Моніторинг процесу публікації та надання посилань, що істотно спрощує завдання, як упевнитися особисто і знайти статтю у Web of Science або Scopus.