Питання, як оформити статтю Scopus або WoS, лідирує в числі найбільш актуальних і складних завдань. Провідні міжнародні бази пред’являють дуже високі вимоги до публікацій. Цим обумовлена авторитетність індексованих журналів.

 

Відсоток відмови при первинній заявці на публікацію досягає 90%. Ви можете уникнути такого сценарію. Компанія «Scopus-Україна» пропонує послуги по редактурі й оформленню наукових статей у відповідності з вимогами журналу. Наша гарантія – 100% успішний результат.

Що входить в послугу редактури статей ?

Аудит статті
Повний аналіз тексту статті та складання рекомендацій щодо доопрацювання
Оцінка якості наукового тексту
Проводиться аналіз відповідності нормам академічності та науковості викладу
Оформлення тексту
Проведення комплексного оформлення тексту, відповідно до вимог конкретного журналу
Точне дотримання термінів
Гарантування договором дотримання термінів перекладу тексту
Гарантія
У разі виникнення зауважень від редакцій, ми усунемо їх безкоштовно
Бонуси та подарунки
Знижка на замовлення публікації вашої статті в науковому журналі

Що входить в послугу редактури?

 

Редагування та оформлення наукових статей Scopus, WoS, ВАК передбачає адаптацію наукової статті, яка буде подаватися на публікацію, під вимоги конкретного видання і/або доопрацювання матеріалу, якщо у заявці було відмовлено.

 

В рамках послуги по редактурі й оформленню здійснюється:

Редактура

Оформлення

 • аудит статті;
 • зіставлення всіх пунктів;
 • перевірка унікальності;
 • вичитка матеріалу;
 • усунення орфографічних, пунктуаційних, стилістичних та інших видів помилок;
 • структурування;
 • аналіз стилю оповідання і логічної послідовності;
 • перевірка правильності використовуваної термінології;
 • підвищення інформативності;
 • усунення надмірної «тошнотности», водності;
 • підбір більш чітких формулювань;
 • перевірка цитат.
 • дотримання технічних параметрів;
 • оформлення списку літератури;
 • підготовка титульного аркуша;
 • оформлення посилань, виносок;
 • зазначення інформації про авторів;
 • виділення ключових слів;
 • форматування.

 

Ми самостійно здійснюємо пошук вимог до змісту та оформленню на сайті конкретного журналу і наводимо ваш матеріал у відповідність цим критеріям. Також компанія виконує доопрацювання статей, якщо вам відмовили у публікації. Дотримується чітке виконання вимог, які сформулювало видання.

Як ми працюємо

Заявка


Отримання заявки

Аналіз наукової роботи

Договір


Узгодження термінів

Узгодження вартості

Підписання договору (з чіткими
     покажчиками журналу і термінів)

ПУБЛІКАЦІЯ


Переклад, редакція статті

Оформлення і подача статті
     у журнал

Ведення всіх необхідних
     переговорів з редакцією

Отримання макету

Публікація статті, індексація
     роботи в БД Scopus / WOS

Додаткові послуги

 

Публікація в Scopus та WoS вимагає, щоб стаття подавалася англійською мовою. Якщо вам потрібен переклад, наша компанія надає окрему послугу «Академічний переклад».

Ми співпрацюємо з професійними перекладачами, які досконало володіють спеціальною термінологією і створять англомовну версію наукової статті без спотворення сенсу і даних.

 

Якщо у вас є готовий переклад, який потребує коригування, – перекладач проведе proofreading, оцінить якість матеріалу, відредагує і виправить неточності. На переклад і редагування англомовної версії статті Scopus та Wos також діє гарантія.

Наша компанія пропонує послугу «Публікація з нуля», що припускає вибір теми, написання статті, підбір журналу, підготовку перекладу, рецензії, супровідної документації та безпосередню публікацію.

 

Крім того, ви можете замовити окремо підвищення унікальності, написання та оформлення статті у співавторстві, анотації, підбір літератури та опрацювання всіх інших елементів первинного рецензування.

Отримайте БЕЗКОШТОВНИЙ аудит статті

Лише у нас ви можете отримати якісний аудит своєї статті, проведений досвідченим фахівцем, і рекомендації по публікації абсолютно безкоштовно!

За якими напрямками ми приймаємо статті?
Э
Економіка
П
Педагогіка
П
Психологія
М
Медицина
Т
Техніка
І
Інформатика
Ю
Юриспруденція
І
Інші науки
Отримати безкоштовну консультацію

Як замовити редактуру та оформлення статті?

 

Компанія «Scopus-Україна» працює дистанційно, тож оформити замовлення можна з будь-якої точки України. Алгоритм наступний:

 1. Залиште заявку, зв’язавшись з нашим менеджером.
 2. Надішліть вихідні дані, а саме свою статтю, яку маєте намір опублікувати.
 3. Конкретизуйте видання. Якщо ви вже подавали заявку на публікацію, але отримали відповідь – додатково направте цю відмову.
 4. При публікації в Scopus та Wos потрібна англомовна версія – не забудьте її нам направити.
 5. Складається договір, в якому визначаються терміни, вартість, формат.
 6. Вноситься передоплата у вигляді завдатку. Основна частина вартості перераховується після готовності результату.
 7. Відредагована та оформлена стаття надсилається на електронну пошту.

 

За аналогічною схемою можна замовити оформлення статті для публікації в журналах ВАК. Менеджери в будь-який момент готові відповісти на всі ваші запитання.

 

Наша компанія надає 100% гарантію на результат і забезпечує повний супровід до моменту публікації. Якщо редакція вкаже на недоліки відкоригованої нами статті, ми безкоштовно доопрацюємо матеріал стільки разів, скільки буде потрібно.

Чому компанія Scopus-Україна

Публікація статті в узгоджені терміни

Підбір журналу з урахуванням: предметної області, країни, квартиля

Поетапна оплата

Актуальність редактури й оформлення наукових статей

 

Наукометричні бази Scopus та Wos індексують кілька десятків тисяч журналів. У багатьох з них вимоги до оформлення не співпадають і навіть суперечать один одному. Працюючи над вашим замовленням, наш редактор самостійно знаходить всі критерії та вимоги на офіційних сайтах.

Замовник економить час і страхується від імовірності вибору неактуальною або не тієї інформації. Ми знаємо, де шукати стандарти, як оформляти наукові статті, в чому специфіка умов деяких журналів.

 

Написання наукової статті не завжди дається легко. Не виключені ситуації, коли автор не об’єктивно оцінює свою роботу і можливості. Позначається втома, заглибленість в ідею, незнання окремих нюансів. Професійний погляд з боку і рекомендації досвідчених авторів не завадять.

 

Компанія «Scopus-Україна» співпрацює з багатьма журналами. Наші автори мають вагомий досвід підготовки публікацій та ведення ділового листування з редакціями. Ми можемо попередити поширені помилки і ризики «підводних каменів».

Професійна допомога в редактурі й оформленні допоможе вам додати матеріалу потрібну форму, заощадить час і гроші, мінімізує ризики.

Відгуки
Marketing Intelligence & Planning Q2 SJR 0.62

Работа компании Scopus-Украина на высшем уровне. Начиная с консультации по телефону и заканчивая подобранным журналом. Хотелось бы отметить оперативность работы менеджера и отличное качество перевода моей статьи.


Автор
Татьяна Михайловна
SJR
Q2
Eastern Economic Journal Q3 SJR 0.21

Заказывала перевод статьи на английский язык. Все сделано быстро и в срок, качество перевода отличное. В журнале к нему не было никаких претензий.


Автор
Инна Алексеевна
SJR
Q3
Journal of Special Education Leadership Q3 SJR 0.28

Спасибо большое компании Скопус-Украина за публикацию моих статей. Сроки были соблюдены безупречно.


Автор
Виктор Александрович
SJR
Q3
Modelling and Simulation in Materials Science and Engineering Q2 SJR 0.68

Благодарю компанию Scopus-Украина за помощь в публикации моей статьи в Менеджер постоянно была на связи, грамотно консультировала. Статья была проиндексирована в оговоренный срок.


Автор
Анастасия Юрьевна
SJR
Q2
Open Linguistics Q2 SJR 0.27

Сотрудничество с компанией оставило приятное впечатление. Качественное консультирование, профессиональный анализ и рекомендации к исправлению статьи. Персональный подход в подборе журнала для публикации.


Автор
Сергей Андреевич
SJR
Q2
Science and Public Policy Q2 SJR 0.77

Пользуюсь услугами компании Scopus-Украина уже 2 года и планирую продолжить сотрудничество. С нашего ВУЗа много коллег также публиковали статьи. Все статьи были проиндексированы. Спасибо.


Автор
Марина Викторовна
SJR
Q2
Software Quality Journal Q2 SJR 0.36

Качественная работа.Надежные гарантии, возможность постоянного отслеживания этапов движения публикации. Сотрудники компании всегда на связи.


Автор
Игорь Николаевич
SJR
Q2

Гарантії та переваги компанії «Scopus-Україна»

 

Редагування та оформлення здійснюється професійними редакторами, які спеціалізуються на підготовці наукових статей Scopus та Wos, знають всі тонкощі процесу і мають максимально позитивний рейтинг.

 

Наукове дослідження передбачає глибоке розуміння теми і грамотність. Фахівці нашої компанії неодноразово працювали з унікальним контентом зарубіжних публікацій. Їх навички та досвід дозволяють виконувати замовлення будь-якої складності і кожен раз демонструвати кращий результат.

 

Наші принципи:

 • надання 100% гарантії;
 • договірне співробітництво;
 • точне дотримання термінів;
 • орієнтація на інтереси клієнтів;
 • відповідальне ставлення;
 • дотримання стандартів якості;
 • постійна підтримка зв’язку.

 

По усім виконаним нами замовленнях діє гарантія на редагування. Якщо редакція журналу повертає наукову статтю на доопрацювання, ми коректуємо матеріал до тих пір, поки результат не задовольнить редакцію, і стаття буде прийнята до публікації.

 

Юридичною гарантією для клієнта служить складання договору. В ньому прописуються терміни, вартість, умови і конкретизуються всі пункти на розсуд замовника. Ми застосовуємо прозору систему ціноутворення. Первісна вартість послуги не змінюється, все доопрацювання здійснюються безкоштовно.

 

Замовнику гарантується абсолютна конфіденційність. Отримувані для роботи дані зберігаються на надійних серверах. Ми працюємо виключно в правовому полі та дотримуємося норм авторського права.

Забезпечується супровід до фінального етапу процесу публікації. Наші спеціалісти підтримують безперервний зв’язок із замовником, надають вичерпні консультації.

З компанією «Scopus-Україна» питання, як оформити статтю Scopus, WoS, ВАК перестає бути проблемою і швидко стає вирішуваною задачею.