В реаліях сьогодення наукове співробітництво і співавтор як суб’єкт таких правовідносин – нагальна необхідність. Процеси глобалізації, висока вартість публікацій у міжнародних виданнях та динамічний розвиток науки пояснюють актуальність колективного підходу. А також, це непогана альтернатива значно заощадити.

Що входить в послугу співавторства?

Написання статті
Написання статті за структурою IMRAD з урахуванням індивідуальних вимог конкретного журналу
Академічний переклад
Проводиться якісний переклад у відповідності з нормами академічності та науковості викладу
Підбір і перевірка журналу
Підбір видання з бази цитування Scopus та перевірка наукометричних показників
Оформлення статті
Проводиться редагування та оформлення статті згідно вимог підібраного журналу
Переговори з редакцією журналу
Ведення переговорів з редакцією журналу щодо гарантованого прийому статті до публікації
Відстеження публікації
Надання автору макета і посилання на статтю. Контроль індексації

Формат співавторства

 

У широкому сенсі співавторство – це спільна підготовка науково-дослідного праці двома і більше вченими на договірній основі. Такі відносини базуються на загальнонаукових, юридичних і етичних нормах.

 

Види співавторства:

 1. Роздільне. Наукова працю складається з декількох самостійних по відношенню до цілого твору, частин. Наприклад, книга, кожний розділ якої написаний різними авторами, але в цілому їх поєднання є закінченим твором.

Кожному автору належить виключне право користуватися своєю частиною так, як він вважає за потрібне. При цьому не повинні порушуватися норми взаємного договору.

 

 1. Нероздільне. Наукова праця являє собою єдине цілісне утворення. Автор не має права в одноосібному порядку без достатніх підстав висловити заборону використання наукового матеріалу. Мається на увазі солідарна відповідальність за опубліковану статтю.

 

У світовому співтоваристві Scopus співавторство стало поширеною і популярною практикою. Якщо проаналізувати опубліковані в наукометричній базі статті, на кожні 100 публікацій приблизно 80 робіт підготовлено у співавторстві. Особливо вітається така конгломерація авторів на міжнародному рівні.

Як ми працюємо

Заявка


Отримання заявки

Аналіз наукової роботи

Договір


Узгодження термінів

Узгодження вартості

Підписання договору (з чіткими
     покажчиками журналу і термінів)

ПУБЛІКАЦІЯ


Переклад, редакція статті

Оформлення і подача статті
     у журнал

Ведення всіх необхідних
     переговорів з редакцією

Отримання макету

Публікація статті, індексація
     роботи в БД Scopus / WOS

Переваги статті у співавторстві

 

Головний аргумент на користь співавторства – підвищення якості наукової статті для публікації в журналах Scopus. Багаторічна практика компанії «Scopus-Україна» показує, що матеріал, який надається на аудит, часто «не дотягує» до потрібного рівня. Вигідною альтернативою для якнайшвидшого вирішення питання з публікацією є пошук співавтора.

 

Переваг багато:

 1. Зниження фінансового навантаження. Публікації Scopus обходяться авторам в тризначні доларові суми. Співавторство дозволяє розділити витрати на публікаційний збір.
 2. Можливість охопити більш масштабний обсяг матеріалу при підготовці.
 3. Встановлення міжнародних контактів, отримання безцінних навичок і підтримки більш досвідчених колег.
 4. Удосконалення, поглиблення наукової статті.
 5. Розподіл навантаження між співавторами, що економить час і зусилля.
 6. Можливість проведення дослідження, що охоплює кілька напрямків наук. Співавтор – спеціаліст суміжної галузі, який дозволить достовірно інтерпретувати дані зі своєї сфери, в якій сам автор не є фахівцем.

 

Дослідження можуть включати поїздки в іншу країну. Це суттєві витрати часу та коштів. Співавтори нададуть допомогу у вирішенні такого завдання і допоможуть завершити наукову статтю в он-лайн режимі. Таким чином, забезпечується швидка і якісна компенсація відсутніх знань.

Отримайте БЕЗКОШТОВНИЙ аудит статті

Лише у нас ви можете отримати якісний аудит своєї статті, проведений досвідченим фахівцем, і рекомендації по публікації абсолютно безкоштовно!

За якими напрямками ми приймаємо статті?
Э
Економіка
П
Педагогіка
П
Психологія
М
Медицина
Т
Техніка
І
Інформатика
Ю
Юриспруденція
І
Інші науки
Отримати безкоштовну консультацію

Особистий внесок і вказівка співавторів

 

Всі нюанси співавторства прописуються в договорі. Класична схема – рівноцінний по значущості внесок кожного дослідника та солідарна відповідальність. Однак поширення мають й інші формати, наприклад, коли одним зі співавторів виступає молодий учений-початківець.

 

Особиста частка кожного співавтора визначається спільним рішенням всіх авторів публікації. Обсяг підготовленого тексту значення не має. Критеріями оцінки служать наступні параметри:

 • обсяг виконаних робіт із написання наукової статті;
 • систематизація матеріалу;
 • генерація концепції;
 • постановка цілей і завдань;
 • проведення експериментальної частини;
 • аналіз отриманих результатів.

 

Питання як і раніше залишається складним з етичної точки зору. Однак співавтори повинні врегулювати всі нюанси до публікації, оскільки Scopus приділяє пильну увагу академічній доброчесності.

 

Послідовність вказівки імен співавторів допускається в декількох варіантах. Найпоширеніший спосіб – за статусом авторів. Першими вказуються більш досвідчені і авторитетні вчені. Інші підходи:

 • пропорційно вкладу кожного вченого, у міру убування;
 • вказівку першого і останнього з групи авторів;
 • алфавітному порядку за прізвищем;
 • розподіл авторів відповідно до їх відсотковим внеском у спільне дослідження.

 

Якщо згоди з цього питання між співавторами не досягнуто, і має місце конфлікт інтересів, відповідне рішення може прийняти видання. Що стосується оптимальної кількості співавторів – для публікацій Scopus ця цифра не повинна перевищувати 5 осіб.

Чому компанія Scopus-Україна

Публікація статті в узгоджені терміни

Підбір журналу з урахуванням: предметної області, країни, квартиля

Поетапна оплата

Стаття у співавторстві на замовлення

 

Компанія «Scopus-Україна» пише на замовлення авторські та колективні наукові статті Scopus. Ми пропонуємо оптимальні варіанти в кожному конкретному випадку, виходячи з вимог обраного журналу. Формат роботи наступний:

 

 1. Наш менеджер пропонує різні варіанти тем, які вже в роботі і де залишилися ще місця. Або ви можете запропонувати своє формулювання, і під нього буде збиратися авторський колектив.
 2. Наш автор пише статтю за заданою тематикою з урахуванням всіх вимог Scopus та WoS.
 3. Наша компанія бере на себе всі питання по пошуку співавторів, оформлення статті, її адаптацію під вимоги журналу Scopus та WoS, рецензування, підготовки супровідної документації, ділового листування з редактором, контролю індексації статті.
 4. Вам залишається лише узгодити запропоновані нами теми і напрямки, укласти договір та оплатити послугу. Всі інші завдання і процес ми беремо на себе.

 

Ми знаємо, як підібрати співавторів, щоб ваш спільний матеріал став єдиною якісною, затребуваною роботою. Ваша стаття буде доручена профільному фахівцю, який має ступінь кандидата наук, власні успішні публікації Scopus, істотний досвід роботи у співавторстві.

Відгуки
Marketing Intelligence & Planning Q2 SJR 0.62

Работа компании Scopus-Украина на высшем уровне. Начиная с консультации по телефону и заканчивая подобранным журналом. Хотелось бы отметить оперативность работы менеджера и отличное качество перевода моей статьи.


Автор
Татьяна Михайловна
SJR
Q2
Eastern Economic Journal Q3 SJR 0.21

Заказывала перевод статьи на английский язык. Все сделано быстро и в срок, качество перевода отличное. В журнале к нему не было никаких претензий.


Автор
Инна Алексеевна
SJR
Q3
Journal of Special Education Leadership Q3 SJR 0.28

Спасибо большое компании Скопус-Украина за публикацию моих статей. Сроки были соблюдены безупречно.


Автор
Виктор Александрович
SJR
Q3
Modelling and Simulation in Materials Science and Engineering Q2 SJR 0.68

Благодарю компанию Scopus-Украина за помощь в публикации моей статьи в Менеджер постоянно была на связи, грамотно консультировала. Статья была проиндексирована в оговоренный срок.


Автор
Анастасия Юрьевна
SJR
Q2
Open Linguistics Q2 SJR 0.27

Сотрудничество с компанией оставило приятное впечатление. Качественное консультирование, профессиональный анализ и рекомендации к исправлению статьи. Персональный подход в подборе журнала для публикации.


Автор
Сергей Андреевич
SJR
Q2
Science and Public Policy Q2 SJR 0.77

Пользуюсь услугами компании Scopus-Украина уже 2 года и планирую продолжить сотрудничество. С нашего ВУЗа много коллег также публиковали статьи. Все статьи были проиндексированы. Спасибо.


Автор
Марина Викторовна
SJR
Q2
Software Quality Journal Q2 SJR 0.36

Качественная работа.Надежные гарантии, возможность постоянного отслеживания этапов движения публикации. Сотрудники компании всегда на связи.


Автор
Игорь Николаевич
SJR
Q2

Гарантії від компанії «Scopus-Україна»

 

На кожну підготовлену наукову статтю (і на фахову статтю ВАК також) в співавторстві компанія надає абсолютну гарантію публікації. Це означає, що ваша стаття 100% буде розміщена на сторінках обраного журналу Skopus, і всі взяті зобов’язання виконані. Звітність та підтвердження публікації надаються.

Ми визначаємо, який саме співавтор походить вам, самостійно підбираємо авторський колектив (до 5 осіб), гарантуємо повний супровід до моменту публікації і підготовку матеріалу «під ключ».

 

Наші принципи:

 • чітке дотримання термінів;
 • складання договору з детальним описом умов співпраці;
 • вибір співавторів з бездоганною академічною репутацією;
 • дотримання авторського права;
 • конфіденційність;
 • абсолютна грамотність, унікальність, відповідність статті найвищим стандартам якості;
 • відповідність змісту і форми наукової статті вимогам журналу Scopus;
 • орієнтація на інтереси замовника.

 

Крім того, компанія «Scopus-Україна» гарантує безкоштовні доопрацювання в потрібній кількості до тих пір, поки матеріал не буде затверджений редакцією для публікації.

Практика показує, що будь-який початківець і досвідчений учений, незалежно від спеціалізації та профілю, може відмінно проявити себе як співавтор, і тим самим зміцнювати свої позиції в науковому співтоваристві.