Висока якість – головний принцип і девіз компанії «Scopus-Україна». Ми спеціалізуємося на написанні та публікації наукових статей, в тому числі і студентських, та демонструємо гідний результат, який виправдовує очікування. Що ж розуміється під якістю і які стандарти? Поговоримо про це в статті.

 

Компоненти якості послуг

 

Компанія «Scopus-Україна» вибудувала надійну схему співпраці, засновану на кращих напрацювання. Запорука успіху:

 

 

 

 

Стандарти редагування наукового тексту

 

Ми не просто робимо добре, ми робимо так, як потрібно. Чому? Тому що орієнтуємося на кращі стандарти редагування. Наприклад:

 

 

Крім того, ми дотримуємося системи якості, яка прописана в рекомендаціях EASE. Європейська асоціація наукових редакторів розробила чіткі приписи для перекладачів наукових статей та авторів, якщо публікація передбачає використання англійської мови. У цьому секрет наших бездоганних з наукової точки зору перекладів наукових статей, анотацій англійською мовою.

 

Авторський колектив компанії «Scopus-Україна»

 

Секрет майстерності – у виконавцях. Автори, які співпрацюють з нашою компанією, є висококласними фахівцями. Чому?

 

  1. У них є дипломи престижних Вузів.
  2. Багато авторів мають ступінь кандидата наук.
  3. Кожне замовлення виконується досвідченим виконавцем, який вже успішно опублікував свої статті Scopus, WoS і знає весь алгоритм дій від початку до кінця.
  4. Автори демонструють академічну добропорядність, неухильно дотримуються норм професійної етики.
  5. Виконавці відповідально і сумлінно ставляться до кожного замовлення, орієнтуючись на інтереси замовника.

 

Неухильно дотримуватися стандартів якості дозволяють налагоджені комунікаційні зв’язки. Ми багато років співпрацюємо з авторитетними науковими виданнями в країні і за кордоном, маємо досвід ведення ділових листувань, знаємо, де і як шукати потрібну інформацію.

 

 Стандарти співпраці компанії «Scopus-Україна»

 

Крім якості робіт стандарти застосовуються і до формату співпраці. Ми гарантуємо ваше авторське право і забезпечуємо абсолютну конфіденційність. Надійні, довірчі відносини – запорука постійного збільшення нашої клієнтської бази.

 

З року в рік замовники повертаються і приводять своїх знайомих. Це найвища похвала і планка, яку ми не можемо і не хочемо опускати. Впевненість в здібностях і сумлінному ставленні авторів дозволяє компанії гарантувати безкоштовні доопрацювання. Ми доводимо наукові статті до бездоганного вигляду і змісту, тому що зацікавлені в успіху своїх клієнтів.