Ви – студент і зіткнулися з необхідністю написати наукову статтю, але, ні бажання, ні часу на це немає. Знайомо? З компанією «Scopus-Україна» не потрібно змінювати плани і підлаштовуватися під ситуацію. Ми готуємо на замовлення всі види студентських робіт, і точно знаємо, який результат повинен бути на виході.

Що входить в послугу написання студентської статті?

Написання статті
Написання статті з урахуванням індивідуальних вимог конкретного журналу
Наукова новизна і практичне значення
При написанні статті ми дотримуємося сучасних стандартів якості наукових досліджень. Наші автори регулярно публікуються в рейтингових журналах
Оформлення статті
Проводиться редагування і оформлення статті згідно вимог підібраного журналу
Точне дотримання термінів
Гарантування договором дотримання термінів написання статті
Гарантія
У разі виникнення зауважень від редакцій, ми усунемо їх безкоштовно
Бонуси та подарунки
Знижка в розмірі 10% на наступну публікацію в журналі від нашої компанії

Студентські наукові статті на замовлення

 

Написання наукової статті не складе труднощів, якщо автор буде знати, що, коли і куди потрібно опублікувати. Отже, замовляючи роботу, ви озвучуєте:

 

 1. Яку тему потрібно розкрити. Якщо чіткого завдання та ідей немає – назвіть дисципліну, і наші автори запропонують цікаві та актуальні варіанти. З психології або економіки, філософії або права – значення не має. Якщо тема є – ми повністю розкриємо питання.

 

 1. Для чого потрібна наукова стаття. Обговоріть, де планується публікація. Якщо студенту потрібен матеріал для університетської газети – це один рівень, якщо стаття буде розміщуватися в журналі ВАК, вимоги зовсім інші. Але незалежно від майданчика розміщення нашої статті завжди максимально якісні.

 

 1. Коли потрібний результат. Терміни теж багато на що впливають. Особливо якщо ви замовляєте написання і публікацію. Наша мета – підготувати замовлення якісно і вчасно.

 

У компанії «Scopus-Україна» можна придбати готову статтю для студента або замовити написання англійською мовою. Доступно співпраця з будь-якого куточка України і не тільки.

Як ми працюємо

Заявка


Отримання заявки

Аналіз наукової роботи

Договір


Узгодження термінів

Узгодження вартості

Підписання договору (з чіткими
     покажчиками журналу і термінів)

ПУБЛІКАЦІЯ


Переклад, редакція статті

Оформлення і подача статті
     у журнал

Ведення всіх необхідних
     переговорів з редакцією

Отримання макету

Публікація статті, індексація
     роботи в БД Scopus / WOS

Послуга написання студентської статті

 

Коли до нас звертаються студенти за науковою статтею, ми не обмежуємося просто готовим текстом, а пропонуємо широкий спектр додаткових послуг. Так, бенкет необхідності такий формат як написання статті, передбачає:

 • підбір та обґрунтування вибору теми;
 • аудит матеріалу на відповідність вимогам конкретного журналу;
 • вичитка статті редактором;
 • підбір журналу для публікації;
 • оформлення відповідно до вимог конкретного видання;
 • оцінка якості перекладу;
 • ведення переговорів з редакцією;
 • моніторинг публікації.

 

Таким чином, у компанії «Scopus-Україна» доступне замовлення наукової статті від «А» до «Я». За замовником зберігається безумовне авторство.

 

Магістерські статті – відносно нове поняття в сучасному освітньому процесі. Час вносить свої корективи, і на одних курсових роботах вже університет не завершити. До того ж це гарна «генеральна репетиція» для майбутніх здобувачів вчених ступенів.

Отримайте БЕЗКОШТОВНИЙ аудит статті

Лише у нас ви можете отримати якісний аудит своєї статті, проведений досвідченим фахівцем, і рекомендації по публікації абсолютно безкоштовно!

За якими напрямками ми приймаємо статті?
Э
Економіка
П
Педагогіка
П
Психологія
М
Медицина
Т
Техніка
І
Інформатика
Ю
Юриспруденція
І
Інші науки
Отримати безкоштовну консультацію

Гарантії «Scopus-Україна»

 

Дистанційне співробітництво максимально зручно. Ви отримуєте результат на електронну пошту, віддалено здійснюєте оплату і, не виходячи з дому, спілкуєтеся з автором. Але залишаються побоювання, чи не правда? Це логічно, адже ви перераховуєте гроші і бажаєте мати гарантії.

Ми гарантуємо:

 • 100% якість і відповідність вимогам конкретного журналу;
 • безкоштовні доопрацювання в необмеженій кількості;
 • повний супровід;
 • бездоганну грамотність;
 • потрібну унікальність;
 • договірне співробітництво.

 

Замовник завжди може задавати питання і контролювати хід написання статті. Не страшно, якщо матеріал вас не влаштував – доопрацюємо до потрібного рівня, підкажемо, допоможемо, покращимо.  Для цього у наших авторів є всі необхідні знання і вміння.

 

До речі про авторів. Ще один аргумент замовити статтю для студента «Scopus-Україна» – авторський колектив. Ми співпрацюємо з дипломованими фахівцями і кандидатами наук. Що-що, а наукові статті їм доводилося писати і для себе, і для своїх, і на замовлення. Рука набита і є розуміння головного – що хоче побачити редакція і викладач.

Чому компанія Scopus-Україна

Публікація статті в узгоджені терміни

Підбір журналу з урахуванням: предметної області, країни, квартиля

Поетапна оплата

Відгуки
Marketing Intelligence & Planning Q2 SJR 0.62

Работа компании Scopus-Украина на высшем уровне. Начиная с консультации по телефону и заканчивая подобранным журналом. Хотелось бы отметить оперативность работы менеджера и отличное качество перевода моей статьи.


Автор
Татьяна Михайловна
SJR
Q2
Eastern Economic Journal Q3 SJR 0.21

Заказывала перевод статьи на английский язык. Все сделано быстро и в срок, качество перевода отличное. В журнале к нему не было никаких претензий.


Автор
Инна Алексеевна
SJR
Q3
Journal of Special Education Leadership Q3 SJR 0.28

Спасибо большое компании Скопус-Украина за публикацию моих статей. Сроки были соблюдены безупречно.


Автор
Виктор Александрович
SJR
Q3
Modelling and Simulation in Materials Science and Engineering Q2 SJR 0.68

Благодарю компанию Scopus-Украина за помощь в публикации моей статьи в Менеджер постоянно была на связи, грамотно консультировала. Статья была проиндексирована в оговоренный срок.


Автор
Анастасия Юрьевна
SJR
Q2
Open Linguistics Q2 SJR 0.27

Сотрудничество с компанией оставило приятное впечатление. Качественное консультирование, профессиональный анализ и рекомендации к исправлению статьи. Персональный подход в подборе журнала для публикации.


Автор
Сергей Андреевич
SJR
Q2
Science and Public Policy Q2 SJR 0.77

Пользуюсь услугами компании Scopus-Украина уже 2 года и планирую продолжить сотрудничество. С нашего ВУЗа много коллег также публиковали статьи. Все статьи были проиндексированы. Спасибо.


Автор
Марина Викторовна
SJR
Q2
Software Quality Journal Q2 SJR 0.36

Качественная работа.Надежные гарантии, возможность постоянного отслеживания этапов движения публикации. Сотрудники компании всегда на связи.


Автор
Игорь Николаевич
SJR
Q2