Кожна виконана на замовлення компанією «Scopus-Україна» наукова стаття – зразок якісного дослідження, приклад оформлення статті ВАК або Scopus, цікава і корисна наукова праця. Це стало можливим за рахунок потужного авторського складу, накопиченого успішного досвіду та відповідального підходу.

 

У нас можна замовити наукові статті різної складності з педагогіки, психології, юриспруденції та інших напрямків, а також рецензії на статті ВАК, редагування, переклад.

Що входить в послугу "Фахова стаття"?

Написання статті
Написання статті за структурою журналів категорії «Б» з урахуванням індивідуальних вимог конкретного журналу
Наукова новизна і практичне значення
При написанні статті ми дотримуємося сучасних стандартів якості наукових досліджень. Наші автори регулярно публікуються в журналах категорії «Б»
Оформлення статті
Проводиться редагування і оформлення статті згідно вимог підібраного журналу
Точне дотримання термінів
Гарантування договором дотримання термінів написання статті
Гарантія
У разі виникнення зауважень від редакцій, ми усунемо їх безкоштовно
Бонуси та подарунки
Знижка в розмірі 10% на наступну публікацію в журналі категорії «Б» від нашої компанії

Значущість фахових наукових статей ВАК

 

Так звана «Вища атестаційна комісія» (нині МОН) відповідальна за «якість» наукової еліти країни. Дослідницькі статті є одним із індикаторів роботи. Індексовані ВАК журнали висувають суворі вимоги до змісту та оформлення публікованого матеріалу. Такий підхід пояснює авторитетність видань і репутацію авторів.

 

Написання наукових статей для журналів ВАК категорії Б обов’язково для здобувачів учених ступенів – мінімум 3 для майбутніх доктор філософії, і мінімум 20 – для докторів наук. Крім того, публікації служать способом пошуку інвесторів, зміцнення наукової позиції в середовищі, шансом на отримання грантів.

Як ми працюємо

Заявка


Отримання заявки

Аналіз наукової роботи

Договір


Узгодження термінів

Узгодження вартості

Підписання договору (з чіткими
     покажчиками журналу і термінів)

ПУБЛІКАЦІЯ


Переклад, редакція статті

Оформлення і подача статті
     у журнал

Ведення всіх необхідних
     переговорів з редакцією

Отримання макету

Публікація статті, індексація
     роботи в БД Scopus / WOS

Правила вибору теми наукової статті

 

Хід написання роботи багато в чому визначається темою. Крім особистих уподобань та інтересів автора ВАК (МОН) висуває конкретні критерії. Тема наукової статті повинна бути:

 • актуальною;
 • науково новою;
 • змістовною;
 • ємною;
 • лаконічною;
 • зрозумілою.

 

Вибір теми передбачає, що попередньо автор обґрунтовує актуальність свого майбутнього дослідження, опрацьовує напрацьовану базу публікацій, аналізує інші свої статті. Отримані висновки лежать в основі чіткого формулювання теми.

 

Не рекомендується вибирати малозначні теми і напрямки, які слабо досліджені. Це викликає труднощі з обґрунтуванням, доказуванням практичної значущості. Такий же ефект створюють надмірно банальні й поширені теми – для новизни потрібно розкрити нові аспекти.

Отримайте БЕЗКОШТОВНИЙ аудит статті

Лише у нас ви можете отримати якісний аудит своєї статті, проведений досвідченим фахівцем, і рекомендації по публікації абсолютно безкоштовно!

За якими напрямками ми приймаємо статті?
Э
Економіка
П
Педагогіка
П
Психологія
М
Медицина
Т
Техніка
І
Інформатика
Ю
Юриспруденція
І
Інші науки
Отримати безкоштовну консультацію

Алгоритм написання фахової статті ВАК

 

Існує негласна рекомендація: наукову статтю потрібно писати під конкретний журнал. Тобто спочатку вибрати видання ВАК згідно з темою, ознайомитися з критеріями і писати наукову роботу за такою схемою.

 

Процес написання умовно ділиться на три групи:

 1. Підготовка. Якість цього етапу на 80% забезпечує успішний результат:
 • підбирається, вивчається й аналізується література з акцентом на вже опубліковані роботи та актуальні джерела останніх років;
 • складається план;
 • проводиться експериментальне дослідження, якщо аналітична стаття.
 1. Написання. На цьому етапі весь зібраний матеріал і власні напрацювання набувають форму логічного тексту і групуються відповідно до єдиної концепції.
 2. Коригування та оформлення. Проводиться адаптація статті під вимоги журналу і загальні норми. На цьому етапі матеріал вичитується і редагується, перевіряється на предмет наявності помилок, унікальність. У цей же час формується список літератури.

 

Структура наукової статті передбачає анотацію (розширену анотацію або реферат англійською мовою), ключові слова, актуальність теми, методологію, основну частину, висновки і рекомендації, а також список літератури. Наявність всіх елементів обов’язкова. Вимоги до написання статті ВАК залежать від політики конкретного журналу.

Чому компанія Scopus-Україна

Публікація статті в узгоджені терміни

Підбір журналу з урахуванням: предметної області, країни, квартиля

Поетапна оплата

Переваги замовлення наукової фахової статті ВАК

 

В умовах дефіциту часу, відсутності ідей або при надмірному суб’єктивізмі автора замовлення наукової статті – вдала альтернатива. Компанія «Scopus-Україна» пропонує підготувати публікацію ВАК під ключ, починаючи від вибору теми та завершуючи наданням підтвердження про розміщення.

 

Переваги для клієнта:

 • мінімізація ризиків;
 • гарантія якості;
 • відповідність вимогам статті обраного журналу ВАК;
 • оптимальна вартість;
 • оперативність написання;
 • економія часу і зусиль замовника.

 

Однією з головних переважних особливостей компанії – ваша наукова стаття пишеться кандидатами наук. Ми не довіряємо роботи студентам, фрілансерам – любителям, просто відповідальним виконавцям. Кожне замовлення виконується досвідченим автором, у якого є власні успішні публікації.

 

Більш ніж за 10 років функціонування компанії підготовлено кілька тисяч наукових статей. Ми співпрацюємо з 15 перекладачами, кількома десятками авторитетних рецензентів і встановили діловий контакт з багатьма редакціями журналів ВАК.

 

Ціна послуги

 

Вартість наукової статті розраховується в залежності від складності, терміновості її виконання, вимог журналу, в якому вона буде публікуватися.

Якщо ви замовляєте наукову статтю у співавторстві, це також впливає на підсумкову ціну. Ми застосовуємо індивідуальний підхід, і пропонуємо повний пакет послуг, включаючи підготовку анотації англійською мовою.

Відгуки
Marketing Intelligence & Planning Q2 SJR 0.62

Работа компании Scopus-Украина на высшем уровне. Начиная с консультации по телефону и заканчивая подобранным журналом. Хотелось бы отметить оперативность работы менеджера и отличное качество перевода моей статьи.


Автор
Татьяна Михайловна
SJR
Q2
Eastern Economic Journal Q3 SJR 0.21

Заказывала перевод статьи на английский язык. Все сделано быстро и в срок, качество перевода отличное. В журнале к нему не было никаких претензий.


Автор
Инна Алексеевна
SJR
Q3
Journal of Special Education Leadership Q3 SJR 0.28

Спасибо большое компании Скопус-Украина за публикацию моих статей. Сроки были соблюдены безупречно.


Автор
Виктор Александрович
SJR
Q3
Modelling and Simulation in Materials Science and Engineering Q2 SJR 0.68

Благодарю компанию Scopus-Украина за помощь в публикации моей статьи в Менеджер постоянно была на связи, грамотно консультировала. Статья была проиндексирована в оговоренный срок.


Автор
Анастасия Юрьевна
SJR
Q2
Open Linguistics Q2 SJR 0.27

Сотрудничество с компанией оставило приятное впечатление. Качественное консультирование, профессиональный анализ и рекомендации к исправлению статьи. Персональный подход в подборе журнала для публикации.


Автор
Сергей Андреевич
SJR
Q2
Science and Public Policy Q2 SJR 0.77

Пользуюсь услугами компании Scopus-Украина уже 2 года и планирую продолжить сотрудничество. С нашего ВУЗа много коллег также публиковали статьи. Все статьи были проиндексированы. Спасибо.


Автор
Марина Викторовна
SJR
Q2
Software Quality Journal Q2 SJR 0.36

Качественная работа.Надежные гарантии, возможность постоянного отслеживания этапов движения публикации. Сотрудники компании всегда на связи.


Автор
Игорь Николаевич
SJR
Q2

Система гарантій від компанії «Scopus-Україна»

 

На всі наукові статті для публікації в журналах ВАК, виконані нашими авторами, поширюється гарантія безкоштовних доробок. Ми вдосконалюємо матеріал до тих пір, поки не буде отримано потрібний результат.

 

Оскільки автори нашої компанії – діючі кандидати наук, вони як ніхто знають весь шлях здобувача, процедуру публікації зсередини і тонкощі процесу. Для нас не прийнятні шаблонності і ми завжди застосовуємо індивідуальний підхід. Гарантуємо:

 

 1. Укладення договору з конкретизацією умов.
 2. Супровід до моменту публікації.
 3. Консультаційна та практична підтримка.
 4. Повна конфіденційність.
 5. Дотримання авторських прав.
 6. Опрацювання матеріалу компетентним редактором, вичитка філологом.
 7. Надання підтвердження публікації.

 

Схема співпраці зводиться до тих кроків: оформлення заявки, складання договору і оплата, отримання готового результату. Кваліфіковані менеджери дадуть відповідь на всі запитання. Ми готові надати приклад оформлення статті ВАК, і, перед тим як замовити послугу, замовник може ознайомитися зі зразками, відгуками і готовими публікаціями авторів компанії «Scopus-Україна».