Один з найпопулярніших наукометричних показників в науковому середовищі – індекс Хірша. Правила і рекомендації підвищення рівня цитованості завжди залишаються затребуваними. Автори публікують свої матеріали, в тому числі, для упізнання і власної авторитетності як фахівця з ракурсу подальших перспектив.

Що входить в послугу підвищення рівня цитованості?

Оцінка профілю автора
Менеджер компанії проводить оцінку профілю автора, визначає предметну область наукової діяльності
Підбір статей
Ми проводимо комплексну оцінку статей, які готуються до публікації і відповідають предметній області автора
Оформлення посилань
Редактор проводить оформлення посилань на статті у тексті статті, яка готується до публікації (кількість статей і посилань обговорюється при замовленні).
Індексація статті
Посилений контроль за процесом індексації шляхом зв'язку з редактором журналу і підтримкою Scopus
Актуальна інформація про хід роботи
Постійне інформування про процес публікації статті з посиланнями на автора
Бонуси та подарунки
Знижка на наступну публікацію в журналі Scopus від нашої компанії

Що таке h-індекс?

 

Наукові дослідження і активність авторів у плані публікацій вимірюються індексом Хірша. Його механізм дії базується на показнику, як часто і в якій кількості цитується наукова стаття. Іншими словами це індикатор найбільш затребуваних робіт автора за останній час.

 

Термін введений в 2005 році, коли був запроваджений сам механізм дії. Головне відмітна перевага від звичайного варіанту підрахунку – підвищена питома вага. Індекс має принципове значення, коли:

 • вирішується питання про гранти;
 • оцінюється наукова активність здобувачів ступеня доктора або кандидата наук;
 • робляться кадрові перестановки;
 • вибирається рецензент або співавтор.

 

Цей індекс наочно демонструє, які авторські та колективні наукові статті та інші публікації користуються максимальним попитом.

Як ми працюємо

Заявка


Отримання заявки

Аналіз наукової роботи

Договір


Узгодження термінів

Узгодження вартості

Підписання договору (з чіткими
     покажчиками журналу і термінів)

ПУБЛІКАЦІЯ


Переклад, редакція статті

Оформлення і подача статті
     у журнал

Ведення всіх необхідних
     переговорів з редакцією

Отримання макету

Публікація статті, індексація
     роботи в БД Scopus / WOS

Як розраховується індекс Хірша?

 

Схема розрахунку побудована на зіставленні двох значень: аналіз показника цитування конкретного вченого в порівнянні зі загальною кількістю його робіт.

Наприклад, якщо на кожні опубліковані 10 статей автора припадає по одному цитуванню, індекс Хірша дорівнює значенню 1. Точно таке ж значення, якщо в автора тільки одна опублікована стаття, і вона процитована 10 разів.

 

Таким чином, у науковій діяльності важливо не кількість, а якість. Одна вагома публікація може за значимістю та рівнем цитування принести автору більше користі, ніж десятки опублікованих, але не цитованих статей.

 

Вважається нормою наступний показник індексу за категоріями:

 • аспіранти, молоді вчені 1-2;
 • доктори філософії – 3-6;
 • доктори наук – 6-9;
 • вищий професорський склад – 10-15;
 • вчені зі світовим ім’ям – від 15 і вище.

 

Особистий показник кожного вченого й індекс цитування конкретних авторів може відрізнятися в різних наукометричних базах. Це пов’язано з обсягом інформації, яка береться для аналізу, і алгоритмом розрахунку.

Компанія «Scopus-Україна» пропонує написання наукових статей на замовлення для публікації у міжнародних та вітчизняних журналах, а також послуги з підвищення цитування матеріалу.

Отримайте БЕЗКОШТОВНИЙ аудит статті

Лише у нас ви можете отримати якісний аудит своєї статті, проведений досвідченим фахівцем, і рекомендації по публікації абсолютно безкоштовно!

За якими напрямками ми приймаємо статті?
Э
Економіка
П
Педагогіка
П
Психологія
М
Медицина
Т
Техніка
І
Інформатика
Ю
Юриспруденція
І
Інші науки
Отримати безкоштовну консультацію

Які способи підвищення рівня цитованості?

 

Законно, без шкоди якості та репутації, підвищити індекс Хірша можна кількома способами:

 1. Проведення якісного дослідження. Це першорядна умова. Якщо наукова стаття представлена з кращого боку, вибрана актуальна тема, дотримані вимоги щодо змісту та оформлення, витримана структура, автоматично підвищується інтерес і попит на інформацію.
 2. Чітка відповідність критеріям журналу. Важливий збіг теми і змісту статті, грамотне формулювання назви, дотримання інших правил. Незважаючи на очевидність, це гостра проблема, яка простежується при аналізі наукових індексів.
 3. Створення статті на англійській мові, забезпечення якісного перекладу. Це логічний спосіб, враховуючи, що найбільш вагомі і цитовані наукометричні бази даних Scopus та WoS.
 4. Вибір «правильного» журналу для розміщення статті. Головним орієнтиром служать імпакт-фактори. Важливо упевнитися, що видання індексується базою даних і перевірити «репутацію» на предмет актуальності даних, наявності негативних відгуків.
 5. Обмін посиланнями з колегами.
 6. Підготовка позитивних рецензій, які в подальшому можуть рекламувати статтю.

 

Досвід компанії «Scopus-Україна» дозволяє стверджувати, що головний акцент повинен робитися на якості статті та її публікації в авторитетних виданнях. При такому підході не виникає гострих проблем з рівнем цитування. Затребуваності сприяє співавторство з більш відомими та успішними представниками наукового світу.

Чому компанія Scopus-Україна

Публікація статті в узгоджені терміни

Підбір журналу з урахуванням: предметної області, країни, квартиля

Поетапна оплата

Куди звернутися за допомогою?

 

Підвищення рівня цитованості багато в чому залежить від якості матеріалу. Тому до питання написання потрібно підходити максимально відповідально. Наша компанія дотримується тільки такого підходу. Спектр пропонованих послуг дуже широкий: від написання наукової статті «під ключ» до редагування вашого матеріалу, переведення або допомоги у питанні, як дізнатися свій індекс Хірша.

 

У нашому арсеналі:

 • доступ до платних науковометричних баз даних і реєстрація, що дозволяє відстежити цитованість і показники будь-якого автора, у якого є хоча б одна публікація;
 • сильний авторський колектив в особі кандидатів наук, професійних філологів і редакторів;
 • співпрацю з кількома десятками високопрофесійних перекладачів і багатьма авторитетними рецензентами;
 • вагомий досвід публікацій у різні джерела, включаючи журнали, індексовані Scopus та WoS;
 • розуміння всіх тонкощів процесу, вміння адаптувати матеріал під конкретний формат.

 

Ми надаємо безкоштовний аудит статті і даємо висновок щодо необхідності доопрацювання. Крім того, зіставляємо ваш матеріал з актуальними вимогами журналу, аналізуємо ситуацію на предмет суміжних досліджень, вивчаємо попит і фактори, що впливають на індекс Хірша.

Відгуки
Marketing Intelligence & Planning Q2 SJR 0.62

Работа компании Scopus-Украина на высшем уровне. Начиная с консультации по телефону и заканчивая подобранным журналом. Хотелось бы отметить оперативность работы менеджера и отличное качество перевода моей статьи.


Автор
Татьяна Михайловна
SJR
Q2
Eastern Economic Journal Q3 SJR 0.21

Заказывала перевод статьи на английский язык. Все сделано быстро и в срок, качество перевода отличное. В журнале к нему не было никаких претензий.


Автор
Инна Алексеевна
SJR
Q3
Journal of Special Education Leadership Q3 SJR 0.28

Спасибо большое компании Скопус-Украина за публикацию моих статей. Сроки были соблюдены безупречно.


Автор
Виктор Александрович
SJR
Q3
Modelling and Simulation in Materials Science and Engineering Q2 SJR 0.68

Благодарю компанию Scopus-Украина за помощь в публикации моей статьи в Менеджер постоянно была на связи, грамотно консультировала. Статья была проиндексирована в оговоренный срок.


Автор
Анастасия Юрьевна
SJR
Q2
Open Linguistics Q2 SJR 0.27

Сотрудничество с компанией оставило приятное впечатление. Качественное консультирование, профессиональный анализ и рекомендации к исправлению статьи. Персональный подход в подборе журнала для публикации.


Автор
Сергей Андреевич
SJR
Q2
Science and Public Policy Q2 SJR 0.77

Пользуюсь услугами компании Scopus-Украина уже 2 года и планирую продолжить сотрудничество. С нашего ВУЗа много коллег также публиковали статьи. Все статьи были проиндексированы. Спасибо.


Автор
Марина Викторовна
SJR
Q2
Software Quality Journal Q2 SJR 0.36

Качественная работа.Надежные гарантии, возможность постоянного отслеживания этапов движения публикации. Сотрудники компании всегда на связи.


Автор
Игорь Николаевич
SJR
Q2

Звертаємо вашу увагу на таке негативне явище, як накрутка показника цитування. Ми знаємо, як уникнути недобросовісної конкуренції і грамотно позиціонувати свій матеріал. Допомагаємо відстежувати рейтинг автора, надаємо дані з будь-яких змін в рейтингу статті.

 

Крім того, компанія «Scopus-Україна» гарантує дотримання принципу конфіденційності, академічної доброчесності, професійної етики. Ми забезпечуємо повний супровід, практичну та консультаційну допомогу. Готові відповісти на будь-які питання, дізнатися і проаналізувати ваш індекс Хірша. Ми знаємо, як ефективно підвищити індекс Хірша на замовлення без шкоди вашій репутації.