Глобалізація не обійшла сферу науки і освіти. Зарубіжні наукові статті з однієї сторони є обов’язковою умовою для отримання ступеню доктора наук або доктора філософії, з іншого боку – це авторитетне і значиме джерело інформації. Простіше кажучи, знання, як їх писати і де шукати, не завадять.

Що входить в послугу написання статті?

Написання статті
Написання статті по структурі зарубіжних журналів з урахуванням індивідуальних вимог конкретного журналу
Наукова новизна і практичне значення
При написанні статті ми дотримуємося сучасних стандартів якості наукових досліджень. Наші автори регулярно публікуються в рейтингових зарубіжних журналах
Оформлення статті
Проводиться редагування і оформлення статті згідно вимог підібраного журналу
Точне дотримання термінів
Гарантування договором дотримання термінів написання статті
Гарантія
У разі виникнення зауважень від редакцій, ми усунемо їх безкоштовно
Бонуси та подарунки
Знижка в розмірі 10% на наступну публікацію в зарубіжному журналі від нашої компанії

Визначення і специфіка зарубіжних наукових статей

 

Зарубіжні наукові статті – це публікації у міжнародних рецензованих виданнях. На сьогоднішній день найбільш вагомими вважаються дві наукометричні бази даних Scopus та WoS. Кількість журналів на цих майданчиках обчислюється не одним десятком тисяч, а публікацій – кілька мільйонів.

 

Причому головна особливість полягає в тому, що кількість ні в якому разі не обмежує якість. Вимоги журналів жорсткі та суворі, що дозволяє розміщувати тільки кращий матеріал та зосереджувати головну наукову думку планети.

 

Навіщо потрібна зарубіжна наукова стаття?

 

 1. Обов’язкова умова для здобувачів наукових ступенів. Майбутні кандидати наук (доктора філософії), повинні мати мінімум одну таку публікацію (краще – більше), а майбутні доктори наук – мінімум 3 статті, розміщені в Scopus або Wos.
 2. Спосіб знайти однодумців, співавторів, спонсорів для проектів.
 3. Інструмент озвучення своєї позиції світовій науковій громадськості та спосіб почути об’єктивну критику.

 

Крім того, опубліковані зарубіжні наукові статті збільшують шанси на перемогу в боротьбі за гранти, в тому числі, якщо планується надходження в іноземний ВНЗ.

До речі, серед 24 тисяч рецензованих журналів Scopus, 154 з них є українськими виданнями. Цифра з року в рік змінюється, оскільки інформація постійно оновлюється, а журнали одержують свій статус не назавжди.

Як ми працюємо

Заявка


Отримання заявки

Аналіз наукової роботи

Договір


Узгодження термінів

Узгодження вартості

Підписання договору (з чіткими
     покажчиками журналу і термінів)

ПУБЛІКАЦІЯ


Переклад, редакція статті

Оформлення і подача статті
     у журнал

Ведення всіх необхідних
     переговорів з редакцією

Отримання макету

Публікація статті, індексація
     роботи в БД Scopus / WOS

Правила написання статей для зарубіжних видань

 

Насправді, схема написання статей приблизно однакова. Однак закордонні видання зобов’язують демонструвати більш високу якість, чіткість оформлення, наявність англомовного перекладу і неухильну відповідність всім вимогам конкретного журналу.

 

До речі, вибір журналу – це перше, з чого потрібно почати. Пояснення досить просте: легше зробити спочатку все за правилами, ніж потім переробляти. У Scopus та WoS немає універсальних стандартів і правил. Кожен журнал висуває свої умови і критерії.

 

Однак достовірним і очевидним є дотримання таких критеріїв:

 • грамотність – починаючи від орфографії і завершуючи пунктуацією;
 • науковий стиль – виключаються елементи публіцистики, обивательської мови, проте надмірна перевантаженість складними словесними конструкціями також заборонена;
 • унікальність – 90% і вище. Обов’язково потрібно перевіряти матеріал по всіх основних системах Антиплагіат, щоб виключити неточність;
 • правильний переклад – абсолютна відповідність оригіналу, досконалість передачі ідеї, думки, сенсу правильною, грамотною іноземною мовою;
 • точність фактичних даних – тільки офіційні цифри, перевірений фактаж, реальність і достовірність інформації.
Отримайте БЕЗКОШТОВНИЙ аудит статті

Лише у нас ви можете отримати якісний аудит своєї статті, проведений досвідченим фахівцем, і рекомендації по публікації абсолютно безкоштовно!

За якими напрямками ми приймаємо статті?
Э
Економіка
П
Педагогіка
П
Психологія
М
Медицина
Т
Техніка
І
Інформатика
Ю
Юриспруденція
І
Інші науки
Отримати безкоштовну консультацію

У кожного закордонного журналу є своя концепція. Вона визначає критерії та вимоги. Процес написання можна умовно розділити на три етапи:

 • вивчення матеріалу, опрацювання літератури;
 • безпосереднє написання;
 • коригування та оформлення.

 

Обов’язковою умовою є використання тільки актуальної інформації, орієнтуючись на офіційний сайт журналу. Для цього потрібно перевіряти оновлення і той факт, що журнал все-таки ще входить до переліку Scopus і WoS. У цих та багатьох інших питаннях допоможе розібратися компанія «Scopus-Україна».

Чому компанія Scopus-Україна

Публікація статті в узгоджені терміни

Підбір журналу з урахуванням: предметної області, країни, квартиля

Поетапна оплата

Відгуки
Marketing Intelligence & Planning Q2 SJR 0.62

Работа компании Scopus-Украина на высшем уровне. Начиная с консультации по телефону и заканчивая подобранным журналом. Хотелось бы отметить оперативность работы менеджера и отличное качество перевода моей статьи.


Автор
Татьяна Михайловна
SJR
Q2
Eastern Economic Journal Q3 SJR 0.21

Заказывала перевод статьи на английский язык. Все сделано быстро и в срок, качество перевода отличное. В журнале к нему не было никаких претензий.


Автор
Инна Алексеевна
SJR
Q3
Journal of Special Education Leadership Q3 SJR 0.28

Спасибо большое компании Скопус-Украина за публикацию моих статей. Сроки были соблюдены безупречно.


Автор
Виктор Александрович
SJR
Q3
Modelling and Simulation in Materials Science and Engineering Q2 SJR 0.68

Благодарю компанию Scopus-Украина за помощь в публикации моей статьи в Менеджер постоянно была на связи, грамотно консультировала. Статья была проиндексирована в оговоренный срок.


Автор
Анастасия Юрьевна
SJR
Q2
Open Linguistics Q2 SJR 0.27

Сотрудничество с компанией оставило приятное впечатление. Качественное консультирование, профессиональный анализ и рекомендации к исправлению статьи. Персональный подход в подборе журнала для публикации.


Автор
Сергей Андреевич
SJR
Q2
Science and Public Policy Q2 SJR 0.77

Пользуюсь услугами компании Scopus-Украина уже 2 года и планирую продолжить сотрудничество. С нашего ВУЗа много коллег также публиковали статьи. Все статьи были проиндексированы. Спасибо.


Автор
Марина Викторовна
SJR
Q2
Software Quality Journal Q2 SJR 0.36

Качественная работа.Надежные гарантии, возможность постоянного отслеживания этапов движения публикации. Сотрудники компании всегда на связи.


Автор
Игорь Николаевич
SJR
Q2